Garderoba w wiatrołapie czy osobno?

Garderoba w wiatrołapie czy osobno?

Przemyślana organizacja garderoby na korytarzu pozwala na racjonalne przechowywanie odzieży wierzchniej i innych rzeczy. Szafa może być duża lub miniaturowa, różnić się różnymi konfiguracjami, wyposażeniem, designem i umiejscowieniem w pomieszczeniu.

Garderoba w przedpokoju

Różni się holistycznym i monolitycznym wyglądem. Organiczny projekt wbudowany we wnękę pozwala zaoszczędzić użyteczną przestrzeń w pomieszczeniu. Ponadto taka garderoba będzie najlepszym wyborem na korytarz o złożonej bryle architektonicznej. Trapezowe, trójkątne lub promieniowe produkty modułowe wyposażone są w pojemne półki, szuflady i poprzeczki na rzeczy lepiej się sprawdzą w osobnym pomieszczeniu. Aby projekt nie wyglądał na nieporęczny, należy zainstalować szafę w pełni otwartą lub kombinowaną. Konstrukcje z lustrzanymi fasadami pomogą wizualnie zwiększyć powierzchnię małego pomieszczenia. Otwarta garderoba lepiej sprawdzi się w przedpokoju. Szafki są wykonane w postaci regałów drewnianych, metalowych lub plastikowych, wyposażonych w szyny, kosze i wieszaki. Taki system przechowywania zajmuje minimum miejsca, nadaje korytarzowi łatwy wygląd, ale zawsze wymaga idealnego porządku.

promocje reserved

Zalety garderoby przy wejściu

Wszystko, czego potrzebujesz wychodząc z domu, masz pod ręką. Jednocześnie w przedpokoju panuje idealny porządek, bo za pięknymi przesuwanymi lub wahadłowymi drzwiami kryją się różnego rodzaju drobiazgi, buty, ubrania, sprzęt sportowy, smycz dla psa, parasole, rękawiczki i torby.