Sklep z zabawkami w centrum Nowe Bielawy

Sklep z zabawkami w centrum Nowe Bielawy

 

Jednym z ważnych najemców w Nowych Bielawach będzie dobrze znana na rynku sieć, która oferuje m.in. zabawki, ubrania i obuwie dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, akcesoria dla niemowląt oraz inne produkty dla najmłodszych.

– Otwarcie SMYK-a w sierpniu tego roku będzie dużym wzbogaceniem naszej oferty dla dzieci, ponieważ wprowadzi produkty i marki, które dotąd nie były dostępne w Nowych Bielawach. Dzięki temu powstanie nowe, atrakcyjne miejsce zakupowe dla całych rodzin – mówi Karolina Nitowska, Dyrektor ds. Wynajmu w Greenman Poland.

Smyk w Nowych Bielawach

Debiut SMYK-a wzmocni rodzinny charakter naszego obiektu, umożliwiając klientom dostęp do różnorodnej oferty, która spełnia różne potrzeby najmłodszych klientów - od zakupów odzieżowych, po prezenty i rozwój - dodaje.

– SMYK jest marką, która ma silną pozycję na rynku i jest lubiana, przede wszystkim ze względu na swoją różnorodną ofertę, która obejmuje zarówno marki własne, jak i znane brandy globalne, takie jak LEGO, Hasbro, Fisher-Price czy Mattel. Pojawienie się tego najemcy w Nowych Bielawach jest ważnym atutem w budowaniu pozycji na lokalnym rynku, a także w rozwoju autorskiego formatu convenience – mówi Karolina Nitowska.

– Wierzymy, że to będzie bardzo udany start, który przyciągnie wielu mieszkańców Torunia i okolic. Szczególnie, że według najnowszych badań konsumenckich ARC Rynek i Opinia, aż 55% naszych klientów stanowią obecnie młode rodziny z dziećmi w różnym wieku, których liczba w sąsiedztwie stale rośnie – dodaje.

SMYK to już czwarty sklep w Nowych Bielawach, który specjalizuje się w ofercie dla dzieci, a jednocześnie jest pierwszym sklepem wyłącznie dedykowanym najmłodszym. Poza SMYK-em, w centrum handlowym można również znaleźć ubrania dla dzieci i zabawki w sklepach takich jak: Pepco, Carrefour, Action i TEDi.